Home|Sign In

  Games on Saturday, December 10, 2016 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Training Sessions LFC  v  Mighty Reds Result Pending Field #1  
10 Girls Green, Session 1 Middleboro Orange Storm (Perry)  v  Holbrook Teal Twisters (Cullity) Result Pending Field #2  
10 Girls Green, Session 1 Whitman Wildcats (Ruffini)  v  Stoughton Crush (Mofford) Result Pending Field #2  
10 Boys Red, Session 1 Tornados (McLeod)  v  Blazers (Fontes) Result Pending Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Lady Knights (Grant)  v  WBYAA (Ledin) Result Pending Field #2  
16U Softball, Session 1 NE Shockwave  v  Mass Drifters 14U Orange, St Don Result Pending Softball Field  
8 Girls Green, Session 1 WBYAA (Bouvier)  v  Purple People Eaters (Parmeggiani) Result Pending Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Dead Ants (Rodrigue)  v  EB Earthquakes (Ropi) Result Pending Field #2  
10 Girls Red, Session 1 Stoughton Knights (Fox)  v  EB (Connors) 1:00 PM Field #1  
8 Girls Red, Session 1 FLSC Utd, Ricciardi  v  The Boomers (Mitchell) 1:00 PM Field #2  
16U Softball, Session 1 Mass Drifters 14U Navy, Merlino  v  Lady Sting, Carlson/Smigielski 1:15 PM Softball Field  
8 Girls Red, Session 1 Snow Monsters (Falcione)  v  EB Mini Vikings (Davidson) 2:00 PM Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Bridgewater (Loycano)  v  Red Wolves (Cooley) 2:00 PM Field #2  
10 Girls Red, Session 1 The Hurricanes (Mitchell)  v  Purple Reign (Roche) 3:00 PM Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Brockton (Pina)  v  WBYAA (O'Neil) 3:00 PM Field #2  
10 Girls Red, Session 1 Raynham (Lincoln)  v  Whitman Utd (Mulligan) 4:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Middleboro Sachems, Gomes  v  Silver Lake, Vogt 4:00 PM Field #3  
10 Girls Green, Session 1 Halifax (Strazdes)  v  EB (Ricco) 5:00 PM Field #1  
8 Girls Red, Session 1 Bridgewater (Berry)  v  Raynham (Lincoln) 5:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Explosion, Texeira  v  Ball Busters, Brazao 5:00 PM Field #3  
8 Girls Green, Session 1 WBYAA (Perez)  v  Red Flames (Casey) 6:00 PM Field #1  
16 COED, Session 1 Storm, DiCenso  v  Cyclones, Hardiman 6:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Wildcats, Shamey  v  Wareham, Pearle 6:00 PM Field #3  
16 Girls, Session 1 WB Wildcats, Golder  v  The Reds, Brodil 7:00 PM Field #1  
16 COED, Session 1 Trailblazers, Shearstone  v  Silver Lakers, Gravinese 7:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Wildcats Too FC, Lawler  v  BMW, Pearce 7:00 PM Field #3  
16 Girls, Session 1 Liverpool Ladies, Ryan  v  Hodgepodge, Vanderzyde 8:00 PM Field #1  
16 COED, Session 1 Rush Zone, Fratalia  v  Silver Lake, Sillari 8:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Nutmeg FC, Taylor  v  Wolfepack, Wolfe 8:00 PM Field #3  
16 Girls, Session 1 The Blazers, Reid  v  Bridgewater, Barron 9:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Flagg Street, Fitzgerald  v  Grasskickers, Newcomb 9:00 PM Field #3  
18 Boys, Session 1 Meatballs, Callahan  v  Harambe, Dewhurst 10:00 PM Field #3  

 
Logo
Logo
  
Quick Stats
Quick Stats
Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2016 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use