Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, January 2, 2016
<
January 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls U10C, Session 2
Halifax Hurricanes, O'Connor
6 - 1
Bridge H2O, Nichols
Complete
Field #1
Girls U8 North, Session 2
Mega Storm, Gelina
6 - 3
EB, Lang
Complete
Field #2
Girls U10A, Session 2
WBYAA, Morash
6 - 1
Freetown/Lakeville Utd, Seaberg
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 2
WBYAA, Harrington
5 - 5
Bridge H2O, Nichols
Complete
Field #2
Girls U8 North, Session 2
Bridgewater, Smith
3 - 5
Hanson Hawks, Marino
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 2
Stoughton Storm, Smith
1 - 5
Bridgewater, Loycano
Complete
Field #2
16 and Under Softball, Session 2
Drifters 14U Navy, Sylvester
v
Drifters 14U Orange, Smith
Result Pending
Softball Field
Girls U12 Saturday, Session 2
West Bridgewater, Morash
4 - 4
Bridgewater, McDonough
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 2
WBYAA, O'Neil
7 - 2
Brockton, DeLorey
Complete
Field #2
Girls U8 South, Sesssion 2
Raynham, Lincoln
3 - 7
EB Vikings, Dona
Complete
Field #1
Girls U8 South, Sesssion 2
WBYAA, O'Neil
4 - 9
Lady Dogs, Lucas
Complete
Field #2
16 and Under Softball, Session 2
NE Shockwave
v
Lady Sting, Morse
Result Pending
Softball Field
Girls U10A, Session 2
Purple Reign, Roche
3 - 7
Raynham, Lincoln
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 2
EB Rapids, Connors
7 - 2
Purple Parrots, Ruffini
Complete
Field #2
Girls U10B, Session 2
Tiverton Tigers, Frias
6 - 1
Bw Sharks, Mitchell
Complete
Field #1
Girls U10B, Session 2
Team Knightrous, Mofford
6 - 3
Hanson Huskies, Chapman
Complete
Field #2
Girls U12 Saturday, Session 2
Galaxy, Chisholm
5 - 8
CSU, Andrews
Complete
Field #1
Girls U10A, Session 2
Bridgewater, Riley
6 - 5
Storm, Grant
Complete
Field #2
Boys U18 Session 1
Cameroon, Verra
2 - 5
Beercolona, Young
Complete
Field #3
Girls U8 South, Sesssion 2
WBYAA, Bouvier
6 - 1
EB, Rico
Complete
Field #1
Girls U8 North, Session 2
Halifax Headers, Parmeggiani
3 - 6
Snow Monsters, Grant
Complete
Field #2
Boys U18 Session 1
Flagg Street, Fitzgerald
0 - 5
Brockton, Texeira
Complete
Field #3
Girls U10B, Session 2
Rockland Bulldogs, Higgins
1 - 6
EB Whitecaps, Ropi
Complete
Field #1
Girls U8 North, Session 2
Bw Red Wolves, Cooley
8 - 4
Halifax Headers, Parmeggiani
Complete
Field #2
Boys U18 Session 1
Diver-City, Brazao
9 - 4
EB Vikings, Buck
Complete
Field #3
Girls U10A, Session 2
Whitman, Mulligan
2 - 6
Hanson, McAloney
Complete
Field #2
Boys U18 Session 1
Purple Cobras, Vogt
2 - 2
Galaxy, McGahan
Complete
Field #3
Boys U18 Session 1
Squad, Burke
4 - 5
#SWAG, Silveira
Complete
Field #3
Boys U18 Session 1
Lakers, Davis
11 - 6
Striker-Z, Tringale
Complete
Field #3
Boys U18 Session 1
Wolfe Pack, Wolfe
7 - 5
Bulldogs, Spear
Complete
Field #3
Calendar
<
January 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6