Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 23, 2014
<
March 2014
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
HS Field Hockey, Session 2
Pembroke Titans B, Halloran
9 - 9
Pembroke Titans A, Halloran
Complete
Field #1
HS Field Hockey, Session 2
Silver Lake, Gillis
8 - 3
ORR Bulldogs, Francis
Complete
Field #1
HS Field Hockey, Session 2
Spellman, Roan
8 - 13
East Bridgewater Vikings, Vlachos
Complete
Field #1
Boys U10 West, Session 3
Bridgewater 5, Ourique
2 - 1
Whitman Red, Molito/Kidder
Complete
Field #2
U8 Girls, Arsenal Ladies FC
EB Ice, Chisholm
4 - 4
Bridgewater Black, Loycano
Complete
Field #3
Boys U10 South, Session 3
Blue Boltz, Barron
2 - 7
Hammerheads, Bellido
Complete
Field #1
Boys U10 East, Session 3
Bridgewater Raptors, Schofield
3 - 4
WBYAA Maroon, Santiago
Complete
Field #2
U8 Girls, FC Zurich
Black Attack, Godwin
3 - 2
F/L Lazers, Reidl
Complete
Field #3
Boys U10 South, Session 3
EB, Floeck
3 - 3
Electric Stingers, Rodrigues
Complete
Field #1
Boys U10 West, Session 3
Rockland Rebels, Anzivino
6 - 2
WBYAA Green, Spence
Complete
Field #2
U8 Girls, FC Zurich
FC Barata, Cotter
4 - 1
High Fives, Silvia
Complete
Field #3
Boys U10 West, Session 3
EB Crew, Feeney
8 - 3
Venus III Hanson, Rogers
Complete
Field #1
Boys U10 North, Session 3
FC Barata, Cotter
7 - 7
Rockland Bulldogs, Burke
Complete
Field #2
U8 Girls, Glasgow City LFC
Awesome Blossoms, Donnelly
5 - 0
Purple Panthers, McDonough
Complete
Field #3
Boys U10 East, Session 3
Middleboro River Rats, Rivers
3 - 2
Easton Wildcats, Viveiros
Complete
Field #1
Boys U10 East, Session 3
Halifax, Vogt/Donahue
4 - 3
Bridgewater Enderman, Tansey
Complete
Field #2
U8 Girls, Arsenal Ladies FC
Halifax Hurrcanes, Roche
5 - 4
Raynham Suns, Lincoln
Complete
Field #3
Boys U10 East, Session 3
Whitman White, Allen
0 - 2
Costa Crush, Costa
Complete
Field #1
Boys U10 North, Session 3
Bridgewater, McDonough
2 - 2
Tiverton Utd, Del Deo
Complete
Field #2
U8 Girls, Glasgow City LFC
Easton Tigers, Reardon
2 - 3
WBYAA Black, Morash
Complete
Field #3
Boys U14B, Session 3
BH Sounders, Moniz
0 - 5
Halifax United, Sherry
Complete
Field #1
Boys U10 South, Session 3
WBYAA White, Shamey
8 - 4
Bike Barn, Chichlowski
Complete
Field #2
Girls U10 Blue, Session 3
Rockland, Murphy
2 - 1
FLU, Seaberg
Complete
Field #3
Boys U14B, Session 3
Wolfepack, Wolfe
4 - 4
Middleboro FC, Pittsley
Complete
Field #1
Boys U14A, Session 3
EB United, Johnson
5 - 10
Tux Towne, Grindle
Complete
Field #2
Boys U14A, Session 3
Raynham Rockers, Brazao
4 - 4
Magic 2.0, Baker
Complete
Field #1
Boys U14A, Session 3
Spillane's/Middleboro, Abban
2 - 4
Stallions, Umbrianna
Complete
Field #2
Boys U14B, Session 3
Hanson White, Keane
2 - 5
Raynham Storm, Demaral
Complete
Field #1
Boys U14A, Session 3
Halifax United, Mendez
7 - 2
Hanson Black, Eades
Complete
Field #2
Session 2 Coed Tue.
Hoopleheads (Golder)
4 - 3
Stoughton's Finest,(Vargas)
Complete
Field #1
Session 2 Coed Tue.
What's on Tap (Brazao)
4 - 3
Show Stoppers (Soul)
Complete
Field #2
Calendar
<
March 2014
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5