Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, March 5, 2016
<
March 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls U10B, Session 3
Brockton, Smith
7 - 2
Halifax Hurricanes, O'Connor
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 3
Bridgewater, Loycano
4 - 7
Purple Parrots, Ruffini
Complete
Field #2
Girls U8 South, Session 3
WBYAA, Bouvier
3 - 1
EB, Ricco
Complete
Field #1
Girls U10B, Session 3
Easton Tigers, Reardon
6 - 1
Bridgewater Sharks, Mitchell
Complete
Field #2
Girls U10C, Session 3
Bridge H2O, Nichols
3 - 6
EB Rapids, Connors
Complete
Field #1
Girls U10A, Session 3
Bridgewater Red, Riley
5 - 6
EB Whitecaps, Ropi
Complete
Field #2
Girls U8 North, Session 3
Bridgewater, Smith
5 - 5
Snow Monsters, Grant
Complete
Field #1
Girls U10B, Session 3
Middleboro Orange Storm, Perry
7 - 8
Team Knightrous, Mofford
Complete
Field #2
16 and Under Softball, Session 2
Drifters 14U Orange, Smith
v
Drifters 14U Navy, Sylvester
Result Pending
Softball Field
Girls U8 South, Session 3
Halifax Headers, Parmeggiani
3 - 5
WBYAA, O'Neil
Complete
Field #1
Girls U8 North, Session 3
Hanson Hawks, Marino
3 - 8
EB, Lang
Complete
Field #2
Girls U10B, Session 3
WBYAA, Ledin
0 - 5
Purple Reign, Roche
Complete
Field #1
Girls U10A, Session 3
Storm, Grant
3 - 8
WBYAA, Morash
Complete
Field #2
16 and Under Softball, Session 2
Lady Sting, Morse
v
NE Shockwave
Result Pending
Softball Field
Girls U8 North, Session 3
Bw Red Wolves, Cooley
7 - 3
Mega Storm, Gelina
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 3
Hanson Huskies, Chapman
1 - 3
Stoughton Storm, Powers
Complete
Field #2
Girls U10C, Session 3
Abington, O'Neil
9 - 6
Yellow Jackets, Bell
Complete
Field #1
Girls U10A, Session 3
Bridgewater White, McDonough
11 - 6
Whitman, Mulligan
Complete
Field #2
Boys U18, Session 2
Flagg Street, Fitzgerald
0 - 5
The Squad, Burke
Complete
Field #3
Girls U8 South, Session 3
EB Vikings, Dona
0 - 5
Raynham, Lincoln
Complete
Field #1
Girls U10A - McAloney
Hanson, McAloney
5 - 5
Carver Evo, Craig
Complete
Field #2
Girls U12B, Session 3
Hanson, McAlony
5 - 5
Carver Evo, Craig
Complete
Field #2
Boys U18, Session 2
Grass Tastes Bad, White
0 - 1
Galaxy, McGahan
Complete
Field #3
Girls U10A, Session 3
Freetown Lakeville, Seaberg
7 - 4
Raynham, Lincoln
Complete
Field #1
Coed U16 session 3
Team Six
P
WestBridgewater, Guzman
Postponed
Field #2
Boys U18, Session 2
Bulldogz, Spear
4 - 9
Nutmeg FC, Taylor
Complete
Field #3
Coed U16 session 3
Bandits, Rushton
5 - 3
The Mysteries, Callahan
Complete
Field #2
Boys U18, Session 2
Freetown/Lakeville, Slutz
7 - 10
Wolfe Pack, Wolfe
Complete
Field #3
Girls U16B, Session 2
The Wave, Finer
v
Crossfire, Warren
Result Pending
Field #2
Boys U18, Session 2
Purple Cobras, Vogt
3 - 3
Lakers, Davis
Complete
Field #3
Coed U16 session 3
Wild Cats, Pearce
6 - 4
The Dream Destroyers, Richards
Complete
Field #2
Calendar
<
March 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9