Home|Sign In

  Games on Saturday, November 18, 2017 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
8 Girls Green, Session 1 Saphire Gems, Ross  v  Bridgewater, McDonough 9:00 AM Field #1  
10 Girls Red, Session 1 Stoughton, Falcione  v  WBYAA, Lone 9:00 AM Field #2  
8 Girls Green, Session 1 Raynham Rascals, Attardo  v  WBYAA, Perez 10:00 AM Field #1  
10 Girls Red, Session 1 Halifax, Strades  v  Bridgewater, Mitchell 10:00 AM Field #2  
10 Girls Red, Session 1 Easton Tigers, Teravainen  v  Brockton, Pina 11:00 AM Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Acushnet FC, Garcia  v  Stoughton Tigers, Reilly 11:00 AM Field #2  
8 Girls Red, Session 1 EB, Schuler  v  Bridgewater, Mickiewicz 12:00 PM Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Middleboro, Ewell  v  WBYAA, Bouvier 12:00 PM Field #2  
16U Softball, Session 1, '17/'18 Dynamites, Aldrich  v  Mass Drifters 2 12:20 PM Softball Field  
8 Girls Red, Session 1 WBYAA, O'Keefe  v  Snowmonsters, Janelli 1:00 PM Field #1  
10 Girls Yellow, Session 1 Orange Storm, Youngquist  v  BW, Cooley 1:00 PM Field #2  
8 Girls Green, Session 1 Bridgewater, Ford/Langone  v  Green Monsters, Selig 2:00 PM Field #1  
8 Girls Red, Session 1 EB, Francione  v  WBYAA, Gallivan 2:00 PM Field #2  
16U Softball, Session 1, '17/'18 So Shore Chaos, Ladd  v  Mass Drifters 1 2:00 PM Softball Field  
10 Girls Yellow, Session 1 EB Earthquakes, Dona  v  WBYAA, Perez 3:00 PM Field #1  
10 Girls Green, Session 1 Freetown-Lakeville, Olivieri  v  EB Union, Jones-Hyde/Ropi 3:00 PM Field #2  
16U Softball, Session 1, '17/'18 NE Shockwave, Popieniek  v  Lady Sting, Carlson 3:40 PM Softball Field  
10 Girls Yellow, Session 1 Rockland Bulldogs, Kulikowski  v  Holbrook Knockouts, Hebert 4:00 PM Field #1  
10 Girls Green, Session 1 Bridgewater, Guaraldi  v  Little Reds, GV 4:00 PM Field #2  
10 Girls Red, Session 1 Raynham Ants, Rodrigues  v  EB Red Bulls, Ricco 5:00 PM Field #1  
10 Girls Green, Session 1 Raynham, Lincoln  v  Halifax Hurricanes, Parmeggiani 5:00 PM Field #2  
HS Girls, Session 1 Liverpool Ladies, Ryan  v  The Wave, Kashian 6:00 PM Field #1  
16 COED, Session 1 Blazers, Hebert  v  SL Machine, Ford 6:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 FL United, Lopes  v  Bullsharks, Gleim 6:00 PM Field #3  
HS Girls, Session 1 Panthers, Callahan P Tiverton Dragons, Latucca Postponed Field #1  
16 COED, Session 1 SWAT, Merritt  v  Pickle Patties, Porter 7:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Vikings, Johnson  v  Team Domeinate, Doherty 7:00 PM Field #3  
HS Girls, Session 1 The Reds, Brodil  v  The Blizzard, Anderson 8:00 PM Field #1  
Team Training Session Coach York  v  team training 8:00 PM Field #2  
18 Boys, Session 1 Thunder McGuiggan's, Callahan  v  Wild Cats EAST, Pearce 8:00 PM Field #3  
HS Girls, Session 1 Acushnet FC, Garcia  v  Sounders FC, Hall 9:00 PM Field #1  
18 Boys, Session 1 Wildcats Last Prowl, Lawler  v  Wolf Pack United, Gavin 9:00 PM Field #3  
18 Boys, Session 1 Halifax United, Mendez  v  Your Moms Favorite, Wolfe 10:00 PM Field #3  

 
Logo
Logo
  
Quick Stats
Quick Stats
Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2017 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use