Send To Printer
Games on Sunday, February 23, 2020
HS Girl's Field Hockey Session 2
|
Sun-Feb 23
|
West Bridgewater,Puliafico
|
4 - 5
|
Old Rochester, Geraghty,
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
HS Girl's Field Hockey Session 2
|
Sun-Feb 23
|
Silver Lake 2, Powers
|
7 - 4
|
Cardinal Spellman, Davis
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
HS Girl's Field Hockey Session 2
|
Sun-Feb 23
|
Silver Lake 1, Buccheri
|
7 - 2
|
Brockton, Moran
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Boys 10 White, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
WBYAA (Itani)
|
1 - 6
|
FreeLake Utd (Brennan)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
HS Girl's Field Hockey Session 2
|
Sun-Feb 23
|
Whitman Hanson-,Savicke
|
7 - 5
|
BR, Tanes
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Boys 10 White, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
WBYAA (Burnieika)
|
7 - 3
|
Raynham
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Blue, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
WBYAA
|
7 - 3
|
Raynham United (Connor)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Blue, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Easton Storm (Maher)
|
9 - 8
|
Raynham United (Connor)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Red, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Bridgewater (Cooley)
|
2 - 7
|
Legacy Pride (Macomber)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Blue, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Middleboro Mayhem (Doyle)
|
10 - 5
|
Halifax (Durant)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Boys 10 Blue, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Plympton
|
6 - 1
|
Red Bulls (Maciel)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 White, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Plympton (Player)
|
6 - 1
|
Red Bulls
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Blue, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Stoughton Knights (Cox)
|
5 - 7
|
FreeLake Utd - Gray (Cyr)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Boys 10 Red, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Halifax Hooligans (Howell)
|
1 - 6
|
Easton Orange Crush (Noonan)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 White, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Raynham Stormers (Danubio)
|
6 - 1
|
Bridgewater FC (Nichols)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Boys 10 White, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
EB (Passanisi)
|
0 - 0
|
Middleboro (Doherty)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Blue, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
Halifax (Townsend)
|
4 - 4
|
Raynham (Curtis)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Boys 10 Red, Session 3
|
Sun-Feb 23
|
WBYAA (Lone)
|
7 - 2
|
EBYSA (LePine)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Boys 14 B, Session 2
|
Sun-Feb 23
|
FLSC Utd (Jensen)
|
3 - 7
|
Chiefs (Heath)
|
Complete
|
Field #1
| Postseason | |
Boys 14 B, Session 2
|
Sun-Feb 23
|
FLSC Utd (Snyder)
|
2 - 3
|
WBYAA (Sheedy)
|
Complete
|
Field #2
| Postseason | |
Boys 14 B, Session 2
|
Sun-Feb 23
|
Championship
|
4 - 1
|
Match
|
Complete
|
Field #1
| Postseason | |
Girls 14 A, Session 2
|
Sun-Feb 23
|
Forza Azzurri (Patete)
|
4 - 3
|
Stoughton (Grant)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
Coed Wreck session 2
|
Sun-Feb 23
|
The Winded, Doherty
|
5 - 2
|
Mixed Nuts, Pomella
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Coed Wreck session 2
|
Sun-Feb 23
|
Field of Dreams,Bonville
|
8 - 7
|
Stingahs, Ledin
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
|