Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, January 4, 2020
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls 10 White, Session 2
Bridgewater (Iafrate)
3 - 7
Hanson Heart-Breakers (Barata)
Complete
Field #1
Girls 8 Red, Session 2
Bridgewater (Iafrate)
4 - 3
Bridgewater (Lemieux)
Complete
Field #1
Girls 8 Red, Session 2
WBYAA (Xayavong)
5 - 6
EB (McKiernan)
Complete
Field #2
Girls 10 Green, Session 2
BYSA (Haskell)
3 - 8
Hanson Hawks (Driscoll)
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 2
EBYSA (Resendes)
2 - 7
Raynham
Complete
Field #2
Girls 10 Blue, Session 2
EBYSA
2 - 7
Raynham Renegades (Mason/Josephs)
Complete
Field #2
Girls 10 Red, Session 2
EBYSA (Schuler)
4 - 3
BYSA (Ford)
Complete
Field #1
Girls 10 Blue, Session 2
Acushnet FC (Buss)
5 - 0
Easton Tigers (Deane)
Complete
Field #2
Girls 8 Red, Session 2
EBYSA (Schuler)
3 - 2
Raynham Rockets (Perry/Attardo)
Complete
Field #1
Girls 8 White, Session 2
WBYAA (Bryant)
7 - 4
Abington (Dauksevicz)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
Hockomock Rox (Gittle)
v
South Shore Chaos (Fontaine)
Result Pending
Softball Field
Girls 8 Red, Session 2
EBYSA (Schuler)
5 - 5
Bw Purple People Eaters (Johnson)
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 2
Middleboro Orange Storm (Ewell)
6 - 2
Halifax (Ross)
Complete
Field #2
Girls 10 Blue, Session 2
Whitman Celtic (Burns)
6 - 1
Abington
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 2
Whitman
6 - 1
Abington (Franey-1)
Complete
Field #1
Girls 10 Red, Session 2
Abington (Bargfrede)
9 - 4
Raynham Rascals (Attardo)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
Drifters
v
ONE BLAZE (Chisholm)
Result Pending
Softball Field
Girls 10 Green, Session 2
Stoughton
5 - 0
Abington (Franey-1)
Complete
Field #1
Girls 10 Blue, Session 2
Stoughton Strikers (McBride)
5 - 0
Abington
Complete
Field #1
Girls 8 White, Session 2
Halifax Thunder Slime (Goldie)
11 - 7
Abington (McGrath)
Complete
Field #2
Girls 8 White, Session 2
Halifax Chaos (Joyce)
8 - 3
Mermicorns (Rogerson)
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 2
Halifax
8 - 3
Abington (McGrath)
Complete
Field #2
Girls 10 Red, Session 2
Halifax Bulldogs (Bauer)
8 - 3
Abington (McGrath)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
Mass Drifters (Kurkul)
v
NE Shockwave (Popieniek)
Result Pending
Softball Field
Girls 8 White, Session 2
Snowmonsters (Corcoran)
6 - 1
Pink Unicorns (Costa)
Complete
Field #1
Girls 10 Blue, Session 2
Easton Tiger Cats (Teravainen)
4 - 3
Carver (McLean)
Complete
Field #2
Girls 10 Blue, Session 2
Halifax Hurricanes (Burgess)
7 - 2
FL Utd
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 2
Halifax
7 - 2
Freetown Lakeville Utd (Johnson)
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 2
Raynham Rockstars (Driscoll)
3 - 2
Easton (Harrison)
Complete
Field #2
Girls 10 Red, Session 2
Whitman (Robins)
7 - 2
WBYAA
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 2
Whitman
7 - 2
WBYAA (George)
Complete
Field #1
Girls 10 Red, Session 2
Stoughton Knights (Shirey)
0 - 3
Easton Tiger Sharks (Gamble)
Complete
Field #2
High School Boys Session 1
The Coxy Boys, Lee
0 - 1
Bridgewater U16, Masefield
Complete
Field #3
High School Boys Session 1
Forza Azzuri, Patete
7 - 2
Black Knights, Sears
Complete
Field #1
High School Girls Session 1
Knuckleheads, Martins
1 - 6
Middleboro Vipers, Elder
Complete
Field #2
High School Girls Session 1
Freetown Lakeville utd.,Seaberg
2 - 7
That Team, Shaw
Complete
Field #3
Calendar
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8