Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, November 17, 2019
<
November 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
18U Softball, Session 1
Vengeance 2 (Bolduc)
v
So Shore Chaos (Connors)
Result Pending
Softball Field
HS Girl's Field Hockey Session 1
Old Rochester, Geraghty,
7 - 2
Cardinal Spellman, Davis
Complete
Field #1
HS Girl's Field Hockey Session 1
Bridgewater Freshmen,Nichols
3 - 8
Silver Lake 3, Mirisola
Complete
Field #2
HS Girl's Field Hockey Session 1
Brockton, Moran
2 - 7
Whitman Hanson 1, Savicke
Complete
Field #1
HS Girl's Field Hockey Session 1
BR, Tanes
10 - 5
Silver Lake 2, Powers
Complete
Field #2
18U Softball, Session 1
Mass Drifters Orange (Hatch)
v
Norwood
Result Pending
Softball Field
Boys 10 White, Session 1
WBYAA (Harrington)
1 - 6
Halifax Headshots (Howell)
Complete
Field #1
HS Girl's Field Hockey Session 1
Whitman Hanson 2,Savicke
3 - 8
Silver Lake 1, Buccheri
Complete
Field #2
Boys 10 Blue, Session 1
Halifax (Townsend)
6 - 3
EBYSA Red Bulls (Maciel)
Complete
Field #1
Boys 10 Blue, Session 1
Plympton (Player)
7 - 2
Halifax (Durant)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 1
Vengeance 1 (Ladd)
v
Shockwave Black (Popieniek)
Result Pending
Softball Field
Boys 10 White, Session 1
WBYAA (Burnieika)
4 - 6
FreeLake Utd (Brennan)
Complete
Field #1
Boys 10 Blue, Session 1
Raynham (Curtis)
11 - 9
FreeLake Utd - Gray (Cyr)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 1
Shockwave Blue (Popieniek)
v
BR (Sroczinski)
Result Pending
Softball Field
Boys 10 White, Session 1
WBYAA (Lone)
8 - 4
EB (Passanisi)
Complete
Field #1
18U Softball, Session 1
Vengeance 3 (Corbett)
v
Mass Drifters Gold 1 (Savino)
Result Pending
Softball Field
Boys 10 Blue, Session 1
Bridgewater FC (Nichols)
2 - 6
Orange Storm (Youngquist)
Complete
Field #1
Boys 10 White, Session 1
Middleboro (Doherty)
7 - 2
BYSA
Complete
Field #2
Boys 10 Red, Session 1
Bridgewater (Cooley)
4 - 9
Easton Orange Crush (Noonan)
Complete
Field #1
Boys 10 Red, Session 1
Freetown-Lakeville (George)
4 - 7
EBYSA (LePine)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 1
Mass Drifters (Griffin)
v
Mass Drifters Gold 2 (Sass)
Result Pending
Softball Field
Boys 14 A, Session 1
Middleboro Momentum (Allison)
0 - 5
Mansfield Hornets (Johnson)
Complete
Field #1
Boys 14 B, Session 1
FreeLake (Bettancourt)
1 - 6
Raynham (Curtis)
Complete
Field #2
Boys 14 A, Session 1
Bridgewater (Magee)
2 - 4
Acushnet FC (Nunes)
Complete
Field #1
Boys 14 A, Session 1
Pink Flamingos (McLeod)
5 - 0
FLSC Utd
Complete
Field #2
Boys 14 B, Session 1
Pink Flamingos
8 - 4
FLSC United (Snyder)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 1
Hockomock Rox (Gittle)
v
Mass Drifters Navy (Staples)
Result Pending
Softball Field
Boys 14 B, Session 1
Wildcats (Sheedy)
0 - 5
EB
Complete
Field #1
Boys 14 A, Session 1
East Bridgewater (Mesheau)
5 - 0
Wildcats
Complete
Field #1
18U Softball, Session 1
Silver Lake (Mitchell)
v
Lady Sting (Carlson)
Result Pending
Softball Field
Boys 14 B, Session 1
Middleboro (Redder)
7 - 2
Bridgewater (Traer)
Complete
Field #1
Coed Rec Session 1
Stingahs, Ledin
3 - 8
Masse's Minions, Masse
Complete
Field #1
Calendar
<
November 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7