Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 15, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls 10 Blue, Session 3
Raynham Renegades (Mason/Josephs)
7 - 3
FL Utd
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 3
Freetown Lakeville Utd (Johnson)
3 - 7
Raynham
Complete
Field #1
Girls 8 White, Session 3
Purple People
5 - 4
WBYAA (Xayavong)
Complete
Field #2
Girls 8 Red, Session 3
Bw Purple People Eaters (Johnson)
5 - 4
WBYAA (Xayvong)
Complete
Field #2
Girls 10 Green, Session 3
EBYSA (Resendes)
4 - 8
BYSA (Haskell)
Complete
Field #1
Girls 8 Red, Session 3
Bw Purple People Eaters (Johnson)
4 - 2
Snowmonsters
Complete
Field #2
Girls 8 White, Session 3
Snowmonsters (Corcoran)
2 - 4
Purple People
Complete
Field #2
Girls 8 Red, Session 3
Bridgewater (Lemieux)
3 - 2
EBYSA (Schuler)
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 3
Hanson Hawks (Driscoll)
3 - 7
Strikers
Complete
Field #2
Girls 10 Blue, Session 3
Stoughton Strikers (McBride)
7 - 3
Hanson
Complete
Field #2
Girls 10 Red, Session 3
BYSA (Ford)
4 - 4
EBYSA (Schuler)
Complete
Field #1
Girls 8 Blue, Session 3
Abington (Messia)
4 - 6
Mermicorns (Rogerson)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
Lady Sting (Carlson)
v
Hockomock Rox (Gittle)
Result Pending
Softball Field
Girls 10 Red, Session 3
TBA
v
Stoughton Knights (Shirey)
Result Pending
Field #1
Girls 10 Red, Session 3
TBA
v
Lady Scorpions (Gallivan)
Result Pending
Field #1
Girls 8 Blue, Session 3
FreeLake United (Salmond)
v
TBA
Result Pending
Field #1
Girls 8 White, Session 3
EB (McKiernan)
4 - 6
WBYAA (Bryant)
Complete
Field #1
Girls 10 Red, Session 3
Halifax Bulldogs (Bauer)
7 - 2
FL Utd
Complete
Field #2
Girls 10 White, Session 3
Halifax
7 - 2
Freetown-Lakeville Utd (Osakowicz)
Complete
Field #2
Girls 8 Red, Session 3
Bridgewater (Iafrate)
0 - 5
Raynham Rockets (Perry/Attardo)
Complete
Field #1
Girls 8 Red, Session 3
Halifax Chaos (Joyce)
8 - 3
Carver
Complete
Field #2
Girls 8 Blue, Session 3
Carver (McLean)
3 - 8
Halifax
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
South Shore Chaos (Fontaine)
v
Mass Drifters (Kurkul)
Result Pending
Softball Field
Girls 10 White, Session 3
Bridgewater (Iafrate)
6 - 7
Acushnet FC (Buss)
Complete
Field #1
Girls 10 Blue, Session 3
Easton Tigers (Deane)
6 - 3
Carver (McLean)
Complete
Field #2
Girls 10 White, Session 3
Raynham Rockstars (Driscoll)
3 - 6
Whitman
Complete
Field #1
Girls 10 Red, Session 3
Whitman (Robins)
6 - 3
Rockstars
Complete
Field #1
Girls 10 Red, Session 3
Raynham Rascals (Attardo)
5 - 3
Hanson
Complete
Field #2
Girls 10 White, Session 3
Hanson Heart-breakers (Barata)
3 - 5
Raynham
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
ONE BLAZE (Chisholm)
v
NE Shockwave (Popieniek)
Result Pending
Softball Field
Girls 10 Blue, Session 3
Easton Tiger Cats (Teravainen)
7 - 2
Abington
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 3
Abington (Franey)
2 - 7
Easton Tiger Cats
Complete
Field #1
Girls 8 White, Session 3
Abington (Dauksevicz)
1 - 4
Halifax Thunder Slime (Goldie)
Complete
Field #2
Girls 8 Blue, Session 3
Pink Unicorns (Costa)
7 - 3
Abington (McGrath)
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 3
Whitman Celtic
2 - 7
Easton (Harrison)
Complete
Field #2
Girls 10 Blue, Session 3
Whitman Celtic (Burns)
2 - 7
Easton (Harrison)
Complete
Field #2
GIRLS HS SESSION 2, 2019/2020
Knuckleheads, Rosa
0 - 5
Freelake SC, Hague
Complete
Field #3
Girls 10 White, Session 3
WBYAA (Perez)
0 - 5
Abington (McGrath)
Complete
Field #1
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
The Other Guys, Teixeira
7 - 2
Dome team, Daversa
Complete
Field #3
GIRLS HS SESSION 2, 2019/2020
SET, Medeiros
3 - 6
EB Vikings, Johnson
Complete
Field #1
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
Black Knights, Sears
5 - 4
East Bridgewater, Floeck
Complete
Field #3
GIRLS HS SESSION 2, 2019/2020
Freetown-Lakeville United, Seaberg
5 - 2
Carver, Craig
Complete
Field #1
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
East Bridgewater, Floeck
1 - 6
Forca Azzuri, Patete
Complete
Field #3
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7