Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Tuesday, February 20, 2024
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
SS Select 2016, Kluvers
0 - 0
Lemon Vipers, MacDonald
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
SS Select 2017, Kluvers
0 - 4
Grasshoppers, Lombardo
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
Cherry Bombs, Solomon
0 - 2
EB, Fire, Haggerty
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
BYSA, Cohen
0 - 0
SS Select 2015 Sky, Kluvers
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
SS Select 2015 Black, Kluvers
4 - 0
BYSA, Martin
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
Free Lake United, Musante
2 - 1
Mariner Scorpions, Visinho
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
SS Select 2017, Kluvers
0 - 4
Cherry Bombs, Solomon
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
Lemon Vipers, MacDonald
3 - 1
EB, Fire, Haggerty
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
SS Select 2016, Kluvers
4 - 0
Grasshoppers, Lombardo
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
Free Lake United, Musante
0 - 4
SS Select 2015 Sky, Kluvers
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
BYSA, Martin
1 - 4
Mariner Scorpions, Visinho
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
BYSA, Cohen
4 - 0
SS Select 2015 Black, Kluvers
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
Grasshoppers, Lombardo
2 - 6
Cherry Bombs, Solomon
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
EB, Fire, Haggerty
2 - 1
SS Select 2016, Kluvers
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
Lemon Vipers, MacDonald
4 - 0
SS Select 2017, Kluvers
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
Mariner Scorpions, Visinho
3 - 2
SS Select 2015 Black, Kluvers
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
Free Lake United, Musante
1 - 5
BYSA, Cohen
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
BYSA, Martin
0 - 4
SS Select 2015 Sky, Kluvers
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
SS Select 2017, Kluvers
2 - 6
EB, Fire, Haggerty
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
SS Select 2015 Black
4 - 6
Lemon Vipers, MacDonald
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
SS Select 2015 Black, Kluvers
4 - 6
Lemon Vipers
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
Cherry Bombs, Solomon
5 - 1
Grasshoppers, Lombardo
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
Mariner Scorpions, Visinho
0 - 0
Free Lake United, Musante
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
BYSA, Martin
1 - 5
SS Select 2016
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls White
BYSA, Martin
1 - 5
SS Select 2016, Kluvers
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Girls Red
BYSA, Cohen
2 - 1
SS Select 2015 Sky, Kluvers
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
BYSA, Takacs
4 - 0
EB Fire, Corbin
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Mariner, Pacheco
3 - 3
Seahawks, Marino
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Team Pacheco
0 - 2
Camo Chaos, Collins
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
Free Lake United, Rodrigues
2 - 6
Red Legendary Dragons, Rocha
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
Easton, Cautino
2 - 2
WBYAA Catino
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
BYSA, Silby
4 - 0
WB Chargers, Christiansen
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
EB Fire, Corbin
4 - 0
Team Pacheco
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Seahawks, Marino
2 - 6
Camo Chaos, Collins
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
BYSA, Takacs
4 - 0
Mariner, Pacheco
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
WB Chargers, Christiansen
8 - 4
Red Legendary Dragons, Rocha
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
BYSA, Silby
2 - 2
Easton, Cautino
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
Free Lake United, Rodrigues
0 - 4
WBYAA Catino
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Team Pacheco
1 - 5
BYSA, Takacs
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Camo Chaos, Collins
3 - 2
Mariner, Pacheco
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Seahawks, Marino
0 - 0
EB Fire, Corbin
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
WB Chargers, Christiansen
6 - 2
Free Lake United, Rodrigues
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
WBYAA Catino
3 - 4
BYSA, Silby
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
Red Legendary Dragons, Rocha
0 - 4
Easton, Cautino
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
BYSA, Takacs
4 - 0
Camo Chaos, Collins
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Mariner, Pacheco
2 - 5
EB Fire, Corbin
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys Red
Seahawks, Marino
2 - 2
Team Pacheco
Complete
Field #3
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
WB Chargers, Christiansen
2 - 3
WBYAA Catino
Complete
Field #1
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
BYSA, Silby
2 - 3
Easton, Cautino
Complete
Field #2
February Freeze 2024, U9/U10 Boys White
Red Legendary Dragons, Rocha
3 - 1
Free Lake United, Rodrigues
Complete
Field #3
Boys 12 A Session 2. 23-24
Halifax Hurricanes, Barone
4 - 3
Raynham, Attardo
Complete
Field #1
Boys 12 B Session 2. 23-24
Halifax Thunder, Tedesco
7 - 4
BYSA, Takacs
Complete
Field #2
Boys 12 C Session 2. 23-24
WBYAA, Sances
1 - 6
Tiverton Hurricanes, Klusak
Complete
Field #1
Boys 12 C Session 2. 23-24
Free Lake, Parisee
P
Raynham, Caton
Postponed
Field #2
Boys 12 C Session 2. 23-24
Halifax Hornets, Hughes
4 - 6
Carver, Tormey
Complete
Field #1
Boys 12 B Session 2. 23-24
Middleboro Warriors, Borey
4 - 7
Stoughton Knights, Cox
Complete
Field #2
Boys 12 B Session 2. 23-24
WBYAA, Botelho
6 - 1
BYSA, Beese
Complete
Field #1
Boys 12 C Session 2. 23-24
Middleboro Monsters, Muirhead
9 - 10
BYSA, Carroll
Complete
Field #2
Boys 12 A Session 2. 23-24
BYSA, O'Hearn
1 - 5
Easton Tigers, Hedrick
Complete
Field #3
Coed Competitive 2023-24 Session 2
Farapo FC, Alves
4 - 5
What's on Tap, Brazao
Complete
Field #1
Coed Competitive 2023-24 Session 2
The Sicarios,Pohl
1 - 2
Sugar Hill Gang, Howe
Complete
Field #2
Calendar
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Tuesday, February 20, 2024
5:00 PM
9:00 PM
Raynham Rebels - Laurie Bollin
Basketball Court
5:00 PM
8:00 PM
LFC Training - maxwell Burns
Field 3
5:00 PM
8:00 PM
Salmond Training - Matthew Salmond
Mezzanine Field
7:00 PM
8:00 PM
Salmond Training - Matthew Salmond
Field 4