Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 17, 2024
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
High School Girls Field Hockey session 2 23/24
Pembroke, Torrey
6 - 1
Bridgewater Raynham, Zielinski
Complete
Field #2
High School Girls Field Hockey session 2 23/24
Old Rochester, Houdelette
7 - 10
Brooklyn, Uzzell
Complete
Field #2
High School Girls Field Hockey session 2 23/24
Silver Lake White, Wigmore
5 - 4
East Bridgewater, Schlossberg
Complete
Field #2
High School Girls Field Hockey session 2 23/24
Old Rochester 2, Houdelette
0 - 5
Silver Lake Red, Marquart
Complete
Field #2
Boys 10, Session 3 2023/24
Mastadons, Hostetler
1 - 3
Mariner, Pacheco
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Plympton, Borsari
6 - 2
Crimson, Oliari
Complete
Field #2
Boys 10, Session 3 2023/24
W-H Chaos, Fennessy
8 - 3
EB Fire, Corbin
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Middleboro, Whitehead
6 - 1
BYSA, Gauthier
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Halifax Bears, Durant
5 - 2
Raynham Lions, Moynihan
Complete
Field #3
Boys 10, Session 3 2023/24
Halifax U10, O'Connor
1 - 6
BYSA, Takacs
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
BYSA, Silby
2 - 7
Acushnet FC, Massa
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
WBYAA, Catino
4 - 3
Panthers, Kniffen
Complete
Field #3
Boys 8u Weekend, Session 3 23-24
Raynham Lions, Boccabella
2 - 7
Moore Soccer, Moore
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
WBYAA, Morash
7 - 2
Kingston RedHawks, Mara
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Raynham, Hunter
0 - 0
Free Lake, Musante
Complete
Field #3
Boys 10, Session 3 2023/24
WBYAA, Waller
5 - 0
EB Revolution, Chisholm
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
WBYAA, Vaughn
8 - 4
FreeLake United, Berry
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
BYSA, Solomon
3 - 1
BYSA, Meier
Complete
Field #3
Boys 10, Session 3 2023/24
Halifax U10, Winstead
6 - 11
BYSA, Mickiewicz
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Orange Revolution, Iconaru
5 - 0
Mariner, Tiago
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
WBYAA, Leahy
4 - 1
EB Fire, Haggerty
Complete
Field #3
Boys 14A Session 3, 23-24
EB Gold
1 - 1
Raynham Storm, Curtis
Complete
Field #1
Boys 14B Session 3, 23-24
EB Gold, Pelaggi
1 - 1
Storm
Complete
Field #1
Boys 14B Session 3, 23-24
BYSA, Nichols
0 - 5
WBYAA
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Easton Tigers, Maher
1 - 2
Vikings, Michonski
Complete
Field #3
Boys 14B Session 3, 23-24
RYSA, Curtis
4 - 2
Hurricanes, Durrant
Complete
Field #1
Boys 14B Session 3, 23-24
Stoughton United FC, Cox
6 - 1
EB Navy, Pelaggi
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Stoughton Knights, Yong
3 - 0
BYSA, Martin
Complete
Field #3
Coed Sunday 2023-24 Session 3
OFS FC, Tormey
2 - 7
Washed up, Cincotta
Complete
Field #1
Boys 14A Session 3, 23-24
Halifax Hurricanes, Howell
4 - 9
Stoughton Knights FC, Cox
Complete
Field #2
Boys 14A Session 3, 23-24
Mariner, Hitchings
1 - 1
Middleboro Sachems, Doyle
Complete
Field #3
Coed Sunday 2023-24 Session 3
3rd String All Stars, Whitehead
4 - 8
Ball Breakers, Ribeiro
Complete
Field #1
Coed Sunday 2023-24 Session 3
Grumbles, Frawley
5 - 5
FC Vandelay,Philips
Complete
Field #2
Calendar
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, March 17, 2024
9:00 AM
10:00 AM
BYSA, Gaff - Christopher Grassa
Field 1
11:00 AM
12:00 PM
RYSBA, Cleary - Patrick Cleary
Softball Field
12:00 PM
3:00 PM
Bresciani Hoops - Cameron Bresciani
Basketball Court
2:00 PM
3:00 PM
Cofield Birthday - Kara Cofield
Field 4
3:00 PM
4:00 PM
Cofield Birthday - Kara Cofield
Function Room