Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 24, 2024
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Boys 10, Session 3 2023/24
Plympton, Borsari
6 - 2
Mariner, Tiago
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
WBYAA, Morash
7 - 2
Crimson, Oliari
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Mariner, Pacheco
8 - 3
Halifax U10, Winstead
Complete
Field #2
Boys 10, Session 3 2023/24
FreeLake United, Berry
9 - 4
BYSA, Mickiewicz
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Mastadons, Hostetler
0 - 5
BYSA, Takacs
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Panthers, Kniffen
R
Vikings, Michonski
Rescheduled
Field #3
Boys 10, Session 3 2023/24
EB Revolution, Chisholm
8 - 9
BYSA, Gauthier
Complete
Field #1
Boys 8u Weekend, Session 3 23-24
Moore Soccer, Moore
6 - 1
Green Machine, Schmaling
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
WBYAA, Maher
5 - 4
Tornadoes, Belcher
Complete
Field #3
Boys 10, Session 3 2023/24
W-H Chaos, Fennessy
13 - 8
Halifax U10, O'Connor
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
WBYAA, Vaughn
2 - 7
Middleboro, Whitehead
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
No Boys Allowed, Player
3 - 3
Green Girls, Collins
Complete
Field #3
Boys 10, Session 3 2023/24
Kingston RedHawks, Mara
2 - 1
WBYAA, Waller
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Orange Revolution, Iconaru
8 - 6
BYSA, Silby
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Free Lake, Salmond
1 - 4
Mariner White, Visinho
Complete
Field #3
Boys 14A Session 3, 23-24
Mariner, Hitchings
7 - 2
Raynham Storm, Curtis
Complete
Field #1
Boys 10, Session 3 2023/24
Acushnet FC, Massa
8 - 3
EB Fire, Corbin
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
Mariner Black, Visinho
2 - 6
Free Lake, Calderwood
Complete
Field #3
Boys 14A Session 3, 23-24
Stoughton Knights FC, Cox
6 - 4
Abington, Messia
Complete
Field #1
Boys 14B Session 3, 23-24
EB Navy, Pelaggi
6 - 2
RYSA, Curtis
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
W-H, Scartissi
0 - 5
Mariner Black, Visinho
Complete
Field #3
Boys 14A Session 3, 23-24
Halifax Hurricanes, Howell
2 - 4
Middleboro Sachems, Doyle
Complete
Field #1
Boys 14B Session 3, 23-24
Stoughton United FC, Cox
5 - 5
EB Gold, Pelaggi
Complete
Field #2
Girls 10, Session 3 23-24
EB, Souza/Hamilton
3 - 1
WBYAA, Wheeler
Complete
Field #3
Coed Sunday 2023-24 Session 3
Grumbles, Frawley
6 - 1
OFS FC, Tormey
Complete
Field #1
Boys 14B Session 3, 23-24
Hurricanes, Durrant
8 - 3
BYSA, Nichols
Complete
Field #2
Girls 12A, Session 3, 23/24
East Bridgewater, Schuler
0 - 3
W-H, O'Brien
Complete
Field #3
Coed Sunday 2023-24 Session 3
FC Vandelay,Philips
5 - 0
3rd String All Stars, Whitehead
Complete
Field #1
Coed Sunday 2023-24 Session 3
Washed up, Cincotta
8 - 3
Ball Breakers, Ribeiro
Complete
Field #2
Calendar
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, March 24, 2024
8:00 AM
11:00 AM
Kelley Hoops - Barney Kelley
Basketball Court
8:30 AM
10:30 AM
Thomas Baseball - Mark Thomas
Softball Field
9:00 AM
10:00 AM
BYSA, Gaff - Christopher Grassa
Field 1
11:00 AM
12:00 PM
Rizzitano Hoops - Leanne Rizzitano
Basketball Court
11:00 AM
12:00 PM
RYSBA, Cleary - Patrick Cleary
Softball Field
1:30 PM
3:30 PM
Bresciani Hoops - Cameron Bresciani
Basketball Court
4:00 PM
6:00 PM
Pickleball Open Play - Greg Vishino
Basketball Court