Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, March 7, 2020
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls 10 Green, Session 3
Hanson Hawks (Driscoll)
12 - 7
BYSA (Haskell)
Complete
Field #1
Girls 8 Red, Session 3
EBYSA (Schuler)
2 - 7
Raynham Rockets (Perry/Attardo)
Complete
Field #1
Girls 8 Blue, Session 3
Carver (McLean)
0 - 5
Pink Unicorns (Costa)
Complete
Field #2
Girls 10 Red, Session 3
Lady Scorpions (Gallivan)
6 - 1
Raynham Rascals (Attardo)
Complete
Field #1
Girls 10 Blue, Session 3
Easton Tigers (Deane)
5 - 3
Raynham Renegades (Mason/Josephs)
Complete
Field #2
Girls 8 Blue, Session 3
FreeLake United (Salmond)
3 - 8
Mermicorns (Rogerson)
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 3
Freetown-Lakeville Utd (Osakowicz)
6 - 1
Bridgewater (Iafrate)
Complete
Field #2
Girls 10 Blue, Session 3
Stoughton Strikers (McBride)
2 - 4
Whitman Celtic (Burns)
Complete
Field #1
Girls 10 Red, Session 3
EBYSA (Schuler)
5 - 3
Whitman (Robins)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
Mass Drifters (Kurkul)
v
ONE BLAZE (Chisholm)
Result Pending
Softball Field
Girls 8 White, Session 3
Snowmonsters (Corcoran)
2 - 4
WBYAA (Bryant)
Complete
Field #1
Girls 8 Red, Session 3
Bridgewater (Iafrate)
2 - 6
Halifax Chaos (Joyce)
Complete
Field #2
Girls 8 Blue, Session 3
Abington (McGrath)
7 - 8
Abington (Messia)
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 3
Abington (Franey)
3 - 5
Freetown Lakeville Utd (Johnson)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
NE Shockwave (Popieniek)
v
Hockomock Rox (Gittle)
Result Pending
Softball Field
Girls 10 White, Session 3
Abington (McGrath)
3 - 3
Easton (Harrison)
Complete
Field #1
Girls 10 Green, Session 3
EBYSA (Resendes)
7 - 5
Halifax (Burgess)
Complete
Field #2
Girls 8 Red, Session 3
Bridgewater (Lemieux)
4 - 3
Bw Purple People Eaters (Johnson)
Complete
Field #1
Girls 8 White, Session 3
Abington (Dauksevicz)
9 - 7
WBYAA (Xayavong)
Complete
Field #2
16U Softball, Session 2
Lady Sting (Carlson)
v
South Shore Chaos (Fontaine)
Result Pending
Softball Field
Girls 10 Red, Session 3
Halifax Bulldogs (Bauer)
6 - 3
BYSA (Ford)
Complete
Field #1
Girls 8 White, Session 3
EB (McKiernan)
8 - 4
Halifax Thunder Slime (Goldie)
Complete
Field #2
Girls 10 White, Session 3
Acushnet FC (Buss)
5 - 9
Raynham Rockstars (Driscoll)
Complete
Field #1
Girls 10 White, Session 3
WBYAA (Perez)
3 - 8
Hanson Heart-breakers (Barata)
Complete
Field #2
GIRLS HS SESSION 2, 2019/2020
West Bridgewater, Gatley
3 - 4
EB Vikings, Johnson
Complete
Field #3
Girls 10 Red, Session 3
LFC 2011s (Masse)
4 - 4
Stoughton Knights (Shirey)
Complete
Field #1
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
The Coxy Boys, Lee
4 - 5
Bourne FC,
Complete
Field #3
Girls 10 Blue, Session 3
Carver (McLean)
6 - 7
Easton Tiger Cats (Teravainen)
Complete
Field #1
GIRLS HS SESSION 2, 2019/2020
Some Fast All Furious, Murphy
6 - 3
Freetown-Lakeville United, Seaberg
Complete
Field #2
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
Black Knights, Sears
4 - 4
East Bridgewater, Floeck
Complete
Field #3
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
The Other Guys, Teixeira
v
Dome team, Daversa
Result Pending
Field #1
BOYS HS SESSION 2, 2019/2020
Black Knights, Sears
4 - 2
Lakers, Parisee
Complete
Field #3
Calendar
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4