Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 8, 2020
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
18U Softball, Session 2
So Shore Chaos (Connors)
v
Mass Drifters Gold 1 (Savino)
Result Pending
Softball Field
18U Softball, Session 2
Silver Lake (Carr)
v
Mass Drifters Gold 2 (Sass)
Result Pending
Softball Field
Boys 10 White, Session 3
Plympton (Player)
2 - 7
FreeLake Utd (Brennan)
Complete
Field #1
Boys 10 Red, Session 3
Halifax Hooligans (Howell)
6 - 9
Legacy Pride (Macomber)
Complete
Field #1
Boys 10 Blue, Session 3
Stoughton Knights (Cox)
5 - 4
Raynham (Curtis)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 2
Vengeance 1 (Ladd)
v
NE Shockwave Blue (Popieniek)
Result Pending
Softball Field
Boys 10 White, Session 3
Raynham Stormers (Danubio)
6 - 1
Middleboro (Doherty)
Complete
Field #1
Boys 10 Red, Session 3
WBYAA (Lone)
5 - 0
Bridgewater (Cooley)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 2
Mass Drifters Navy (Staples)
v
Lady Sting (Carlson)
Result Pending
Softball Field
Boys 8 Sunday
Blue Blizzards (Gouthro)
0 - 5
B'water (Connolly)
Complete
Field #1
Boys 10 Blue, Session 3
B'water FC (Nichols)
8 - 3
Halifax (Durant)
Complete
Field #2
Boys 10 White, Session 3
Bridgewater FC (Nichols)
8 - 3
Halifax (Durant)
Complete
Field #2
Boys 10 Blue, Session 3
Raynham United (Connor)
5 - 0
Red Bulls (Maciel)
Complete
Field #1
Boys 8 Sunday
Whitman (Anderson)
0 - 5
Green Machine
Complete
Field #2
18U Softball, Session 2
Vengeance 2 (Bolduc)
v
BR (Sroczinski)
Result Pending
Softball Field
Boys 10 Blue, Session 3
Easton Storm (Maher)
2 - 6
FreeLake Utd - Gray (Cyr)
Complete
Field #1
Boys 10 Red, Session 3
EBYSA (LePine)
4 - 7
Easton Orange Crush (Noonan)
Complete
Field #2
Boys 10 White, Session 3
Bridgewater FC (Nichols)
4 - 1
WBYAA (Burnieika)
Complete
Field #1
Boys 10 Blue, Session 3
Halifax (Townsend)
6 - 1
Middleboro Mayhem (Doyle)
Complete
Field #2
18U Softball, Session 2
Hockomock Rox (Gittle)
v
Vengeance 3 (Corbett)
Result Pending
Softball Field
Boys 14 B, Session 3
Hanover (Rosengrant)
4 - 7
Bridgewater (Traer)
Complete
Field #1
Boys 10 White, Session 3
WBYAA (Itani)
2 - 4
EB (Passanisi)
Complete
Field #2
Boys 14 A, Session 3
Bridgewater (Magee)
6 - 5
Stoughton Black Knights (Khang)
Complete
Field #1
18U Softball, Session 2
Mass Drifters Orange (Hatch)
v
NE Shockwave Black (Popieniek)
Result Pending
Softball Field
Boys 14 B, Session 3
Middleboro
2 - 4
Bears (Heath)
Complete
Field #1
18U Softball, Session 2
Mass Drifters (Griffin)
v
Brockton (Green)
Result Pending
Softball Field
Coed Rec Session 3
Stingahs, Ledin
3 - 8
FC Laranguada, Botelho
Complete
Field #1
Boys 14 A, Session 3
Wildcats (Sheedy)
7 - 3
Pink Flamingos (McLeod)
Complete
Field #2
Coed Wreck Session 3
The Winded, Morrison
5 - 4
Heartthrobs, Hughes
Complete
Field #1
Coed Wreck Session 3
Mixed Nuts, Pomella
5 - 5
Green Street Hooligans,Mendes
Complete
Field #2
Calendar
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4