Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, March 19, 2016
<
March 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls U10B, Session 3
Purple Reign, Roche
6 - 1
Halifax Hurricanes, O'Connor
Complete
Field #1
Girls U8 North, Session 3
Mega Storm, Gelina
4 - 5
Bridgewater, Smith
Complete
Field #2
Girls U10A, Session 3
WBYAA, Morash
7 - 4
Whitman, Mulligan
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 3
Abington, O'Neil
2 - 2
Bridgewater, Loycano
Complete
Field #2
Girls U10C, Session 3
Stoughton Storm, Powers
3 - 1
Purple Parrots, Ruffini
Complete
Field #1
Girls U10B, Session 3
WBYAA, Ledin
1 - 6
Middleboro Orange Storm, Perry
Complete
Field #2
Girls U8 North, Session 3
EB, Lang
10 - 9
Bw Red Wolves, Cooley
Complete
Field #1
Girls U10C, Session 3
Hanson Huskies, Chapman
3 - 4
Bridge H2O, Nichols
Complete
Field #2
Girls U8 South, Session 3
EB, Ricco
2 - 1
EB Vikings, Dona
Complete
Field #1
Girls U8 North, Session 3
Snow Monsters, Grant
5 - 3
Hanson Hawks, Marino
Complete
Field #2
Boys U10C, Session 3
Whitman Revolution, Blackman
5 - 5
Bridgewater Red, Schlaefli
Complete
Field #3
Girls U10A, Session 3
Storm, Grant
6 - 6
Raynham, Lincoln
Complete
Field #1
Girls U10B, Session 3
Team Knightrous, Mofford
6 - 1
Bridgewater Sharks, Mitchell
Complete
Field #2
Boys U10C, Session 3
Stoughton Warriors, Ritz
4 - 9
Halifax Futbol Club, DeCarolis
Complete
Field #3
Girls U10A, Session 3
Bridgewater White, McDonough
7 - 2
EB Whitecaps, Ropi
Complete
Field #1
Girls U8 South, Session 3
Raynham, Lincoln
7 - 9
Halifax Headers, Parmeggiani
Complete
Field #2
Boys U10C, Session 3
Bridgewater Blue, Norman
2 - 6
Hanson Hurricanes, Hinchey
Complete
Field #3
Girls U8 South, Session 3
WBYAA, O'Neil
1 - 3
WBYAA, Bouvier
Complete
Field #1
Girls U10A, Session 3
Bridgewater Red, Riley
4 - 4
Freetown Lakeville, Seaberg
Complete
Field #2
Boys U10C, Session 3
Bridgewater White, Lydon
6 - 1
EB Dynamos, Vinay
Complete
Field #3
Girls U10B, Session 3
Easton Tigers, Reardon
1 - 1
Brockton, Smith
Complete
Field #1
Girls U10A - McAloney
Hanson, McAloney
9 - 4
Galaxy, Chisholm
Complete
Field #2
Girls U10C, Session 3
EB Rapids, Connors
8 - 3
Yellow Jackets, Bell
Complete
Field #1
Coed U16 session 3
Wild Cats, Pearce
7 - 2
WestBridgewater, Guzman
Complete
Field #2
U18 session 3
Wildcats, Roberts
1 - 4
Nutmeg FC, Taylor
Complete
Field #3
U16 girls session 3
EB Savs, Henry
2 - 6
Barron's flock
Complete
Field #1
Coed U16 session 3
Bandits, Rushton
5 - 2
The Mysteries, Callahan
Complete
Field #2
U18 session 3
Grass Tastes Bad, White
C
Flagg Street, Fitzgerald
Cancelled
Field #3
U18 session 3
Wolfe Pack, Wolfe
4 - 6
Galaxy, McGahan
Complete
Field #3
Calendar
<
March 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9