10 Boys Yellow, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Bridgewater Blue (Lydon)
|
2 - 1
|
Abington (LaPointe)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
10 Boys Red, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Bridgewater Cyclones (Mahoney)
|
7 - 2
|
Bandits (York)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Orange, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
EB (Ricco)
|
0 - 3
|
Red Wolves (Cooley)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
10 Boys Yellow, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
WBYAA (Cloutier)
|
7 - 3
|
Bridgewater Strikers (Woodford)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
10 Girls Yellow, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Dead Ants (Rodrigue)
|
4 - 4
|
Holbrook Knockouts (Hebert)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
8 Boys Sunday League, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Raynham Storm (Moreira)
|
3 - 8
|
The Domers
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
10 Boys Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Raynham (Beckwith)
|
1 - 6
|
WBYAA (Maher)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Easton Landsharks (Keane)
|
P
|
Halifax (Strazdes)
|
Postponed
|
Field #3
| Regular | |
Hold
|
Sun-Mar 19
|
10 Girls
|
v
|
Team 01
|
Result Pending
|
Basketball Court
| Regular | |
10 Boys Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
FLSC United (Bettencourt)
|
3 - 0
|
Middleboro Lightning (Redder)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
10 Boys Yellow, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Whitman Revolution (Blackman)
|
1 - 6
|
Halifax Hawkeyes (Howell)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Bridgewater (Loycano)
|
4 - 4
|
Stoughton Crush (Mofford)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
10 Boys Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
EB Crew (Cole)
|
3 - 5
|
Zombie Tigers (Davey)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
10 Boys Red, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Halifax Tornados (McLeod)
|
6 - 1
|
Stoughton (Garrity)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Whitman Wildcats (Ruffini)
|
3 - 6
|
Hurricanes (Mitchell)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
8 Boys Sunday League, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Easton (Davey)
|
4 - 5
|
Stoughton Knights (Thornton)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
14 Boys A, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Acushnet FC (Garcia)
|
5 - 0
|
Easton (Goldman)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Orange, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Whitman (Silva)
|
P
|
Hanson Hawks (Marino)
|
Postponed
|
Field #3
| Regular | |
10 Boys Yellow, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Bridgewater (Traer)
|
6 - 1
|
Team Dynamo (Maloney)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
Hold
|
Sun-Mar 19
|
10 Girls
|
P
|
10 Girls
|
Postponed
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Yellow, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Cheetahs II (Reilly)
|
0 - 4
|
Rockland Bulldogs (Lucas)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
14 Boys A, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Hanson (Nehiley)
|
7 - 2
|
Carver (Pelaggi)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
14 Boys B, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Raynham (Tierney)
|
9 - 4
|
Brockton Bulldogs
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Girls Orange, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Lady Knights (Grant)
|
1 - 3
|
Holbrook Teal Twisters (Cullity)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
14 Boys B, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
EB (Floeck)
|
5 - 0
|
Whitman (Battell)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
14 Boys B, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
HAYSA Black (Cullity)
|
4 - 5
|
Stoughton (Carter)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
10 Boys Red, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Hanson Hurricanes (MacCallum)
|
1 - 2
|
EB Timbers (McCarthy)
|
Complete
|
Field #3
| Regular | |
10 Girls Green, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Raynham (Lincoln)
|
P
|
WBYAA-B (Lone)
|
Postponed
|
Field #3
| Regular | |
14 Boys A, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Middleboro Fire (Martin)
|
1 - 6
|
Esta's Elite, (Estabrook)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
14 Boys B, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Halifax Hurricanes (Hall)
|
6 - 9
|
Bridgewater (Fitzgerald)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |
14 Boys A, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Wildcats (Shamey)
|
4 - 1
|
Dragonflies (Gately)
|
Complete
|
Field #1
| Regular | |
14 Boys B, Session 3
|
Sun-Mar 19
|
Halifax Tornadoes (Gioscia)
|
7 - 3
|
Rockland Bulldogs (Higgins)
|
Complete
|
Field #2
| Regular | |